Svetlo,
teplo
a imunita

Pocíťte na vlastnej koži
benefity Sunshoweru

Cíťte sa úžasne

Slnečné svetlo má pozitívny vplyv na vašu pohodu, hladinu energie a spánkový rytmus. Výsledok: viac vitality a lepší rytmus spánku.

Zlepšite svoju mobilitu

Infračervené svetlo zlepšuje krvný obeh a pomáha tak rýchlejšie odstraňovať odpad. Obnovuje boľavé svaly a stimuluje telo k hlbšej relaxácii.

Zostante zdraví

Príliš veľa slnečného žiarenia nie je pre vás dobré, ale príliš málo je tiež nezdravé. Nízkodávkové UV svetlo zaisťuje prirodzenú tvorbu vitamínu D a prispieva k efektívnejšiemu imunitnému systému.

PLUS

PLUS/L

Zlepšite svoju pohyblivosť a zdvojnásobte hladinu vitamínu D. Tento produkt osvetľuje celé telo hrejivým infračerveným a nízkodávkovým UV svetlom. Dostupné ako vstavaný variant, ale aj ako prisadená verzia na rovnú stenu alebo do rohu.

PLUS/M

Zlepšite svoju pohyblivosť a zdvojnásobte hladinu vitamínu D. Tento produkt osvetľuje viac ako polovicu tela hrejivým infračerveným a nízkodávkovým UV svetlom. Dostupné ako vstavaný variant, ale aj ako prisadená verzia na rovnú stenu alebo do rohu.

PLUS/S

Zlepšite svoju pohyblivosť a zdvojnásobte hladinu vitamínu D. Tento produkt osvetľuje štvrtinu tela hrejivým infračerveným a nízkodávkovým UV svetlom. Dostupné ako vstavaný variant, ale aj ako prisadená verzia na rovnú stenu alebo do rohu.

ONE/L

Zlepšite svoju pohyblivosť a pomôžte telu hlbšie sa uvoľniť. Tento produkt rozžiari celé telo hrejivým infračerveným žiarením. Dostupné ako vstavaný variant, ale aj ako prisadená verzia na rovnú stenu alebo do rohu.

ONE/M

Zlepšite svoju pohyblivosť a pomôžte telu hlbšie sa uvoľniť. Tento produkt osvetlí viac ako polovicu tela hrejivým infračerveným žiarením. Dostupné ako vstavaný variant, ale aj ako prisadená verzia na rovnú stenu alebo do rohu.

ONE/S

Zlepšite svoju pohyblivosť a pomôžte telu hlbšie sa uvoľniť. Tento produkt osvetlí viac ako polovicu tela hrejivým infračerveným žiarením. Dostupné ako vstavaný variant, ale aj ako prisadená verzia na rovnú stenu alebo do rohu.

Noste okuliare

Nepozerajte sa priamo do UV svetla a chráňte si oči dodanými okuliarmi. Predídete tak zbytočnému poškodeniu zraku.

Dodržujte vzdialenosť

Udržujte vzdialenosť 30-50 cm od zariadenia. Týmto spôsobom si vytvoríte vitamín D a pleť zodpovedným spôsobom.

Zostante zdraví

Dávkovanie bezpečného UV žiarenia sa líši podľa typu pleti. Vďaka nízkemu a bezpečnému dávkovaniu Sunshower je vhodný pre typy pleti 2 až 6.

Objavte výhody Sunshower aj vy.