Svetlo,
teplo
a imunita

Viac informácií?

niečo iné

Objavte nový dizajn
Sunshower

Vlastnosti Sunshower ONE a PLUS

Nový produktový rad má krásne zaoblený, plávajúci dizajn: Sunshower ONE s infračervenou funkciou, Sunshower PLUS s infračerveným a šikovne dávkovaným UV svetlom.

Vhodné do každej kúpeľne

Nový produktový rad Sunshower sa vždy hodí všade. Ako vstavané, ako prisadené na rovnú stenu alebo do rohu. Jednoduchosť a jednoduchosť inštalácie bez ventilačných potrubí.

Berie málo energie, dáva veľa energie

S cenami v roku 2023 stojí slnečná sprcha v oblasti energie približne 12 EUR ročne. Vedeli ste, že slnečná sprcha spotrebuje v priemere rovnako ako rýchlovarná kanvica?

Pocíťte na vlastnej koži
benefity Sunshoweru

Cíťte sa úžasne

Slnečné svetlo má pozitívny vplyv na vašu pohodu, hladinu energie a spánkový rytmus. Výsledok: viac vitality a lepší rytmus spánku.

Zlepšite svoju mobilitu

Infračervené svetlo zlepšuje krvný obeh a pomáha tak rýchlejšie odstraňovať odpad. Obnovuje boľavé svaly a stimuluje telo k hlbšej relaxácii.

Zostante zdraví

Príliš veľa slnečného žiarenia nie je pre vás dobré, ale príliš málo je tiež nezdravé. Nízkodávkové UV svetlo zaisťuje prirodzenú tvorbu vitamínu D a prispieva k efektívnejšiemu imunitnému systému.

Sunshower má vhodný model do každej kúpeľne. A pretože ponúkame ako vstavané, tak aj nadsadené varianty, je možné vyrobiť zápas do každej miestnosti.

Zažite slnečný pocit po celý rok

Prispieva k energickejšiemu pocitu; to je to, čo uprednostňujeme v Sunshower®. Preto vyvíjame produkty, vďaka ktorým sú pozitívne účinky slnečného žiarenia súčasťou každodennej rutiny. Zistite, ako sa vďaka zahrievaciemu infračervenému žiareniu a nízkodávkovému UV žiareniu budete cítiť fit, vitálnejšie a energickejšie.

Vitamín D, viac energie,
silnejší imunitný systém
vďaka UV žiareniu.

Noste okuliare

Nepozerajte sa priamo do UV svetla a chráňte si oči dodanými okuliarmi. Predídete tak zbytočnému poškodeniu zraku.

Dodržujte vzdialenosť

Udržujte vzdialenosť 30-50 cm od zariadenia. Týmto spôsobom si vytvoríte vitamín D a pleť zodpovedným spôsobom.

Zostante zdraví

Dávkovanie bezpečného UV žiarenia sa líši podľa typu pleti. Vďaka nízkemu a bezpečnému dávkovaniu Sunshower je vhodný pre typy pleti 2 až 6.

Objavte výhody Sunshower aj vy.