Wellness a relaxácia počas každodenného sprchovacieho rituálu

Vďaka infračervenej funkcii Sunshower® môžete vstúpiť do sprchy a užiť si wellness ako v saune. Infračervené žiarenie rýchlo prehreje vaše telo do hĺbky, vďaka čomu pocítite intenzívne uvoľnenie.

Žiarivá pokožka

Zaručená nízka a bezpečná dávka UV žiarenia ochraňuje vašu pokožku v lete a v zime sa postará o jej rozjasnenie.

Ďalšie zdravotné výhody

Intenzívna relaxácia

Keď vaše telo absorbuje infračervené žiarenie, dochádza k uvoľneniu. To má pozitívny vplyv na vašu celkovú pohodu.

Wellness

Sunshower vám počas každodenného sprchovacieho rituálu zlepší náladu počas dňa a podporí nočný spánok.

Wellness v saune každý deň

V byte alebo malom dome nie je vždy dostatok miesta na saunu. Sunshower® s infračerveným žiarením sa ukazuje ako príjemná a praktická alternatíva. A navyše si ju môžete užívať častejšie.

Použitie sauny si totiž treba naplánovať, keďže je nutné ju vopred v dostatočnom predstihu predhriať. V prípade slnečnej sprchy Sunshower® to neplatí. Vďaka infračervenej funkcii môžete hneď vstúpiť do sprchy a vychutnať si wellness ako v saune.

Relax pri sprchovaní

Sprchovanie je chvíľka pre seba. Teplá voda v kombinácii s infračerveným svetlom sprchy Sunshower® uvoľní vaše svaly a kĺby. Ak chcete umocniť účinok relaxácie, pustite si hudbu a zapáľte si vonnú sviečku.

Pocit uvoľnenia zintenzívnite ľahkou masážou tváre v sprche. Alebo pridajte relaxačné cvičenie, pri ktorom si odpočinie vaša hlava a krk. Trápi vás niečo? Nechajte starosti odplaviť spolu s vodou zo sprchy.

“Našu saunu sme používali oveľa menej ako teraz Sunshower®”

Liesbeth (67): “Keďže máme teraz menší dom, pre saunu už nemáme miesto. Po dôkladnom prieskume a zvažovaní sme sa napokon rozhodli pre Sunshower s infračerveným žiarením. A pravdupovediac, už by som nechcela nič iné.”

Zdravá pleť

“Sunshower® rozhodne nie je solárium. Vďaka zaručenej nízkej a bezpečnej dávke UV žiarenia však dochádza k produkcii pigmentu. To vedie k spevneniu pokožky, ktorá je tak chránená pred prvými slnečnými lúčmi a získava zdravšiu farbu.”

Postupným vystavovaním pokožky UV žiareniu bezpečným spôsobom sa môžete dobre pripraviť na letné slnko. Prostredníctvom množstva prirodzených reakcií si vaše telo vytvorí akýsi ochranný štít, ktorý absorbuje UV žiarenie. To zabráni tomu, aby žiarenie preniklo do buniek a spôsobilo ich poškodenie.

Ste zvedaví na naše produkty?

Plus / M

Cena od: 3 421 €

Plus / S

Cena od: 2 566 €

One / S

Cena od: 1 996 €

Objavte výhody Sunshower aj vy.

Nájdite showroom Sunshower vo vašom okolí