Aké je naše slnečné svetlo?

Slnečné svetlo vyživuje a ošetruje vaše telo dvoma rôznymi spôsobmi: prostredníctvom nízkych dávok UV žiarenia a hrejivého infračerveného žiarenia. Výrobky Sunshower® sú vhodné na každodenné používanie. Aby ste sa cítili dobre. Po celý rok.

Infračervené žiarenie

Infračervené žiarenie poskytuje vášmu telu množstvo benefitov. Úžasný pocit uvoľnenia, zlepšenie krvného obehu a úľavu od bolesti.

Zistiť viac

Nízke dávky UV žiarenia

UV žiarenie zohráva dôležitú úlohu v rámci telesných funkcií. Nízke dávky UV žiarenia okrem iného prinášajú aj množstvo benefitov pre imunitný systém a pigmentáciu vašej pokožky.

Zistiť viac

Bezpečné slnečné svetlo

Príliš veľa slnečného žiarenia na nepripravenú pokožku nie je dobré a môže poškodiť vaše zdravie. Slnečná sprcha preto poskytuje bezpečnú a nízku dávku UV žiarenia počas vášho každodenného sprchovacieho rituálu.

Typy infračerveného žiarenia

Infračervené žiarenie Sunshower® sa skladá z dvoch vlnových dĺžok: krátkovlnného (IRA) a strednovlnného (IRB). IRA preniká hlboko do vášho tela a zohrieva ho. Zlepšuje váš krvný obeh, vďaka čomu sa rýchlejšie zbavujete odpadových látok. Tým sa zmierňuje svalové napätie aj bolesť kĺbov. IRB je takmer úplne absorbované vrchnými vrstvami pokožky, čo vyvoláva pocit tepla.

Prečítajte si viac o zdravotných výhodách infračerveného žiarenia

Typy UV svetla

UV svetlo z prístroja Sunshower® sa skladá z dvoch vlnových dĺžok, a to UVA a UVB. Sunshower® vyžaruje 80 % UVB svetla a 20 % UVA svetla. Svetlo UVB zohráva hlavnú úlohu pri tvorbe vitamínu D v pokožke. UVA preniká hlbšie do pokožky a premieňa obsiahnutý pigment na zdravý, letný odtieň pleti.

Prečítajte si viac o zdravotných prínosoch UV žiarenia

Bezpečné UV svetlo

V spoločnosti Sunshower® je bezpečnosť na prvom mieste. Preto úzko spolupracujeme s lekárskymi špecialistami a účinky UV žiarenia skúmame od roku 2007. Sunshower® vždy poskytuje rozumnú a bezpečnú dávku UV žiarenia počas vášho každodenného sprchovacieho rituálu.

Dostatok vitamínu D, viac energie a silnejší imunitný systém vďaka UV žiareniu

Zlepšenie krvného obehu a menej bolesti svalov a kĺbov vďaka infračervenému žiareniu

Nájdite showroom Sunshower vo vašom okolí