Svetlo dodáva energiu

Svetlo zohráva hlavnú úlohu vo vašom zdraví a vitalite. Všimnite si, že v lete toho zvládnete viac a ste šťastnejší. V zime môžete pociťovať častejšie poklesy nálady. Svetlo dodáva energiu a môže zmierniť vaše ťažkosti.

Doprajte si slnečné svetlo

Hrejivé infračervené svetlo a nízka dávka UV žiarenia zo Sunshower® zlepšia vašu náladu, rovnako ako slnečné svetlo.

Viac zdravotných výhod

Zabráňte poklesom nálady v zimnom období

Váš každodenný sprchovací rituál doplnený o nízke dávky UV žiarenia podporí vašu duševnú pohodu. Pomáha zmierniť prejavy alebo zabrániť poklesom nálady v zimnom období.

Zvýšte hladinu svojej energie

“Nízke dávky UV žiarenia zo slnečnej sprchy Sunshower® majú pozitívny vplyv na vašu pohodu, úroveň energie a spánkový rytmus.”

Lepší rytmus dňa a noci

Nedávny výskum Sunshower®/Vattenfal preukázal, že slnečné svetlo pomáha dosiahnuť lepšiu rovnováhu v rytme dňa a noci. Zlepšite svoje biologické hodiny používaním správneho svetla.

Infračervené žiarenie podporuje váš spánok, vďaka čomu sa ráno prebudíte oddýchnutejší. A UV svetlo má pozitívny vplyv na produkciu hormónu šťastia endorfínu. Vďaka tomu pociťujete menej stresu a cítite sa lepšie a vitálnejšie.

Zmiernite poklesy nálady v zimnom období

V dôsledku zníženia počtu hodín slnečného svitu a množstva slnečného svetla na jeseň naše telo reaguje produkciou hormónu melatonínu. Ten ovplyvňuje vaše biologické hodiny, spánok a niekedy aj náladu.

Slnečné svetlo môže zmierniť vaše zimné poklesy. Najmä používanie UV funkcie vám môže pomôcť cítiť sa energickejšie a vitálnejšie.

“So Sunshower® predchádzam poklesu energie v zime”

Robin (49): „ Pokles nálady a stratu energie v zime dobre poznám. Cítim sa skleslo, keď je vonku pochmúrne počasie a tma. So Sunshower® sa cítim lepšie, pretože najhoršie stavy sú preč a som oveľa energickejší.“

Objavte výhody Sunshower aj vy

Nájdite showroom Sunshower vo vašom okolí