Vitamín D podporuje vaše zdravie

Vďaka UV žiareniu zo slnka a Sunshoweru vaša pokožka produkuje vitamín D. Tento vitamín pomáha chrániť vaše telo. Denná dávka UV žiarenia posilňuje váš imunitný systém. Vďaka vitamínu D sa posilňujú aj vaše kosti a zuby.

Posilnite svoj imunitný systém

Ak máte dostatočnú hladinu vitamínu D, váš imunitný systém funguje efektívnejšie. Lepšie vás ochráni pred vírusmi a infekciami.

Viac zdravotných výhod

Udržujte si hladinu vitamínu D počas celého roka

V zime zdvojnásobte hladinu vitamínu D. Počas mesiacov, kedy sú dni krátke a slnečného svitu je málo, si doprajte aspoň 30 minút UV žiarenia týždenne.

Doprajte si čas na zdravie

Jedno použitie Sunshower má rovnaký efekt ako 10 minút pobytu na stredoeurópskom letnom slnku. To priaznivo vplýva na celkový pocit pohody.

Posilnite svoj imunitný systém

V posledných rokoch sa čoraz viac výskumov venuje vplyvu vitamínu D na imunitný systém. Dôvodom všetkých týchto štúdií je skutočnosť, že chrípka sa takmer vôbec nevyskytuje v lete, teda v období, kedy trávime viac času vonku a naša pokožka dokáže produkovať viac vitamínu D.

Vitamín D zohráva kľúčovú rolu pri regulácii imunitného systému; pomáha aktivovať aj tlmiť imunitné bunky. Doprajte preto svojmu imunitnému systému podporu každý deň.

Posilnite svoj imunitný systém

Udržujte si zvýšenú hladinu vitamínu D

Vitamín D si z veľkej časti telo produkuje samo pomocou UVB žiarenia. V zimnom období však medzi pólmi a tropickými obasťami nie je v slnečnom svetle takmer žiadne UV žiarenie, takže veľká časť populácie trpí nedostatkom vitamínu D.

Najmä v severoeurópskych krajinách má koncom zimy nedostatok vitamínu D v priemere až 60-70 % ľudí. Tento nedostatok môžete doplniť niekoľkými spôsobmi.

“So Sunshower predchádzam bolestiam svalov”

“Keďže mám trochu tmavší odtieň pleti, neprodukujem vitamín D tak ľahko. Preto je pre mňa dôležité zabezpečiť jeho dostatočnú úroveň, aby som zostala zdravá. S tým mi pomáha UV svetlo zo Sunshower.”

Pevnejšie kosti a zuby

Vitamín D pomáha pri vstrebávaní vápnika a fosfátov. Vitamín D zabezpečuje, že sa tieto látky vstrebávajú cez črevo do krvi a potom sa dostávajú do kostí a zubov.

Nie je to zbytočný luxus! Bez vitamínu D totiž kosti mäknú a po zlomenine alebo prasknutí sa nedokážu správne obnoviť. U dospelých môže nedostatok vitamínu D spôsobiť oslabenie kostí. To môže spôsobiť bolesti kostí a svalov v oblasti stehien a bokov a zvyšuje riziko zlomenín. Preto predchádzajte nedostatku vitamínu D.

Objavte všetky zdravotné benefity vitamínu D

Ste zvedaví na naše produkty?

Combi

Cena od: 2 960 €

Plus / M

Cena od: 3 421 €

Pure

Cena od: 1 010 €

Objavte výhody Sunshower aj vy.

Nájdite showroom Sunshower vo vašom okolí