Pokožka stredobodom pozornosti

“UV svetlo pomáha pri chronických kožných ťažkostiach, ako je psoriáza, ekzém, vitiligo a alergia na slnko. Okrem toho si Stredobodom pozornosti je pokožka
UV svetlo pomáha pri chronických kožných ťažkostiach, ako je psoriáza, ekzém, vitiligo a slnečná alergia. Okrem toho si vďaka nízkej a bezpečnej dávke UV svetla počas každodenného sprchovacieho rituálu vaše telo vytvorí prirodzené opálenie. Ďalšia výhoda: aj v zime máte na tvári jemne letné sfarbenie.”

Liečba kožných ochorení

Svetelná terapia UV svetlom pomáha liečiť chronické kožné ochorenia, ako je psoriáza, ekzém, vitiligo a slnečná alergia, v domácich podmienkach.

Viac zdravotných výhod

Chráňte svoju pokožku

Zaistite si nízku a bezpečnú dávku UV svetla počas každodenného sprchovacieho rituálu. Takto ochránite svoju pokožku pred silným letným slnkom a dlhšie si udržíte sfarbenie pokožky.

Preverte si typ svojej pokožky

Bezpečné množstvo UV žiarenia sa líši podľa typu pokožky. Vďaka nízkej a bezpečnej dávke je Sunshower vhodný pre fototypy pokožky 2 až 6.

Zistiť viac

Príprava na letné slnko

Je všeobecne známe, že nadmerné vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu je z dlhodobého hľadiska škodlivé. No dnes už vieme aj to, že UV žiarenie zvyšuje produkciu pigmentu. Vďaka tomu dochádza k zhrubnutiu pokožky. Je to prirodzený spôsob ochrany vášho tela pred silnými slnečnými lúčmi a alergiou na slnko.

Vďaka postupnému vystavovaniu našej pokožky UV žiareniu sa bezpečným spôsobom lepšie pripravíte na letné slnko. Prostredníctvom niektorých prirodzených reakcií pokožky si telo vytvára akýsi ochranný štít, ktorým absorbuje UV žiarenie. To zabraňuje preniknutiu žiarenia do bunky a poškodeniu DNA.

Svetelná terapia a alergia na slnko

Terapia UV svetlom môže pomôcť pri chronických kožných ťažkostiach, ako je napríklad alergia na slnko. Nízke dávky UVB svetla môžu mať pozitívny účinok aj na kožné ochorenia, ako sú ekzémy, vitiligo a psoriáza. Spoločne s našou medicínskou spoločnosťou Dermasun a univerzitnými nemocnicami sa v Sunshower® zaoberáme výskumom terapie UVB svetlom.

Pacienti liečení svetelnou terapiou vykazovali výrazné zlepšenie. Náš výskum ukazuje, že každodenná liečba je pre pacientov so psoriázou účinná: ich príznaky sa zmiernili, zlepšila sa kvalita života, zmenšilo sa množstvo používaných steroidných mastí a zvýšila sa hladina vitamínu D.

 

“Sprcha a slnečné svetlo: táto kombinácia je jednoducho skvelá”

Miranda (38 rokov): “V zime sa mi na tvári zvyčajne objavujú ekzémové škvrny. Vďaka UV žiareniu Sunshower zmiznú ako sneh na slnku. Dve muchy jednou ranou: už žiadny ekzém a s trochou farby na tvári vyzerám sviežejšie a menej unavene.”

Nechajte vašu pokožku zažiariť

Každý deň je vaša pokožka – najmä tvár – vystavená znečisteniu, napríklad z výfukových splodín a/alebo make-upu. Je preto dôležité pleť pravidelne čistiť a ošetrovať, napríklad pri sprchovaní.

No vedeli ste, že pomocou infračerveného svetla Sunshower môžete svoju pokožku vyčistiť skutočne do hĺbky? Teplo z infračervených lúčov rozširuje póry. To umožní lepšie a účinnejšie hĺbkové čistenie. Výsledok? Žiarivá pleť.

Ste zvedaví na naše produkty?

Plus / L

Cena od: 4 463 €

One / M

Cena od: 2 680 €

Plus / S

Cena od: 2 566 €

Objavte výhody Sunshower aj vy.

Nájdite showroom Sunshower vo vašom okolí